OKÇULUK; RAHATLATICI VE EĞLENCELİ BİR SPORDUR . YENİ BİRŞEYLER DENEMEK İSTİYORSAN, NEDEN OKÇULUĞU DÜŞÜNMÜYORSUN ! OKÇULUK FAYDALI BİR ZİHİNSEL SPORDUR, SİZE BİR ÇOK DİSİPLİN KAZANDIRIR ! ----------- ( 18 yaş altı Yeni Dönem Olimpik Yay Temel Okçuluk Dersleri talebe göre ……………… Tarihinde Başlayacaktır. Temel eğitim 4 ders üzerinden yapılır, sonrasında antrenör tarafından yeterli görülen sporcular Gelişme Gurubu okçuluk derslerine katılabilirler. Daha sonrasında yeterli görülen kursiyerler kur kur çalışmalara devam edebilirler. Temel Eğitim Derslerinde Kullanılan Tüm Okçuluk malzemeleri Bize Aittir. Spor kıyafetiyle çalışmalara gelmek yeterlidir. ( 7 yaş ve üzeri Adaylar Başvurabilir. ) - Kayıt ve İlk Ders ; Saat 19:00, Atatürk Spor Salonu, Okçuluk Bölümü. - Programlara Katılmak İçin Ön Kayıt Yaptırın = BAŞVURU FORMU' nu doldurup gönderin. - bilgi@kocaeliokculuk.com ( Kayıt İçin ; Adınız Soyadınız, Doğum Yılınız ve Telefon Numaranızı Mutlaka Yazın.) ) -------------------- --------------- ---------------- -------------------

Ok atmanın odaklanmayı ve konsantrasyonu geliştirdiğini ...

Kulübümüz ''Temel Eğitim Dersleri'' için ön kayıtlar,  BAŞVURU FORMU  sekmesinden yapılmaktadır. 

Formunuza ''BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR'' cevabı gelince başvurunuz bize ulaşmış olacaktır. Sonrasında yeterli başvuru olunca, Kurs öncesi telefonunuza bilgi mesajı gelecektir. 

  KOCAELİ OKÇULUK KULÜBÜ  

'' Instagram 'da Biz !  Kullanıcı adı: kocaeliokculuk ==>> ''
 

***************

    " Kocaeli Okçuluk Kulübü Uygulaması ==>> "
Kocaeli Okçuluk Kulübü - Apps on Google Play
- Kocaeli Okçuluk Kulübünün mobil uygulamasıdır. 
Okçuluk sporu ve okçuluk dersleri hakkında bilgi içerir.

***************

Kendiniz için bir şeyler yapın, bu gün OK ATIN .

***************

KULÜBÜMÜZ KURSLARINA ; ( 07 - 60 YAŞ ARASI)

KÜÇÜKLERDE :  07 YAŞ ve ÜSTÜ,  katılabilir.

BÜYÜKLERDE :  18 YAŞ ve ÜSTÜ,  katılabilir.

( YETERLİ SAYIDA KURSİYER KAYDI OLUNCA 18 yaş üstü ve 18 yaş altı OLİMPİK YAY TEMEL OKÇULUK EĞİTİM KURSLARIMIZ AÇILIR.)

  Ön Kayıt İçin :  (Kayıt Olmak İçin Tıklayın ==>> ...)

Kurs tarihi belli olunca; telefonlarınıza bilgi msj gelecektir.

Şampiyon Kocaeli Okçuluk Kulübü

Her zaman kupa ve madalya almak mümkün olmayabilir ama her zaman kendimiz için ok atarak spor yapabilir, mükemmel vakit geçirebiliriz.

Kendinize vakit ayırın, kendiniz için bir şeyler yapın, ok atın.

------------------------------------------------------

Tek başınıza ok atacak seviyeye ulaştığınız, 18 Yaş ve Üstü  , Dört(4) derslik Olimpik Yay Temel Okçuluk Eğitimlerimiz devam ediyor.   
Yeni Dönem Temel Okçuluk   Derslerimiz Talebe Göre Takriben   ......……...  Tarihinde Açılacaktır.

                       ( Not : Yeni Dönem Derslerimiz hafta içi saat 19:00-21:00 arasında yapılacaktır.  )  

Telefon numaranızla birlikte mail gönderip kayıt yaptırabilirsiniz.  Bir Ders Süresi 90 Dakika Olup,Yeni Dönem İçin Başvuran İlk 12 (ON İKİ) Adaya kurs tarihinden iki gün önce Telefonla  mesaj gönderilecektir.Derslerde Kullanılan Tüm Okçuluk Malzemeleri Bize Aittir.

------------------------------------------------

( 18 yaş altı Yeni Dönem Olimpik Yay Temel Okçuluk Kursu Talebe Göre ....................Tarihinde Başlayacaktır. Temel eğitim dört(4) ders üzerinden yapılır, sonrasında antrenör tarafından yeterli görülen sporcular ay ay ikinci kur okçuluk derslerine katılabilirler. Derslerde Kullanılan Tüm Okçuluk Malzemeleri Bize Aittir. Spor kıyafetiyle çalışmalara gelmek yeterlidir. ( 07 yaş ve üstü  Adaylar Başvurabilir. ) Kayıt ve İlk Ders ; Saat 19:00, Atatürk Spor Salonu, Okçuluk Bölümü.) - Programlara Katılmak İçin Ön Kayıt Yaptırın -

------------------------------------------------

  ( YETERLİ SAYIDA KURSİYER KAYDI OLUNCA 18 yaş üstü ve 18 yaş altı OLİMPİK YAY TEMEL OKÇULUK EĞİTİM KURSLARIMIZ AÇILIR.)

        Ön Kayıt İçin     :  ( Kayıt Olmak İçin == >> Tıklayın ... )

( Ön Kayıt İçin ;   Telefon Numaranızı , Adınız Soyadınız, Doğum Yılınızı ve (meslek) Yazın. ) -Telefon numarası ve doğum yılı olmayan başvurular değerlendirilmeyecektir -

  - Kulübümüzden Temel Okçuluk dersi alan ve antrenörlerimiz tarafından uygun görülen arkadaşlar; Makaralı Yay Dersi alabilirler. İsteyen arkadaşlar isim soyisim ve istedikleri çalışma tarihlerini saatleriyle birlikte belirtip mail gönderebilirler. 

  Amacımız ; zaman kaybına mahal vermeden, uzun yıllardır edindiğimiz başarılı tecrübeler sayesinde geliştirdiğimiz  programla, en kısa sürede sizlere okçuluk temel tekniğini öğretmek ve sizin seviyenizi belirlemektir. Bu temel eğitiminin sonunda kendi seviyenizi belirleyebilecek, okçuluk sporu için ilerideki planlamalarınızı daha objektif ve gerçekçi yapabileceksiniz. 

    Kulübümüzün dört derslik temel okçuluk dersleri, okçuluğu en kısa zamanda sizlere kalıcı olarak öğretmek için uzman hocamız tarafından hazırlanıp verilmektedir.

 

  Kayıt İçin (Kayıt Olmak İçin == >>Tıklayın ... )

( Kayıt İçin ; Telefon Numaranızı, Adınız Soyadınızı, Doğum Yılınızı, ve (Mesleğinizi) Mutlaka Yazın.)

Okçuluk Çalışma Adresi   :  Atatürk Spor Salonu Okçuluk Bölümü 

Orduevi Karşısı / İzmit / Kocaeli
-  Ok atış temel tekniğini kavrayan kursiyer sporcularımızdan yeterli uygunluğa sahip olanlar ikinci kur okçuluk derslerine katılabileceklerdir. 

 

  - BİZE ULAŞIN, Başarıyı Yakalayın

  - OKÇULUK SPORUNDA SÜREKLİ BAŞARIYI ELDE ETMEK İSTERMİSİNİZ ?
- Sisteminizi kuralım,
- Okçulukta başarılı olmanın tüm sırları ve metotları bizde mevcut,
- 1981 yılından beri yaptığımız tüm çalışma, araştırma ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşabiliriz,
- Türkiye ve Dünya’ da ki tüm  
 şahıslar, kulüpler ve ülke federasyonları ; okçulukta en kısa zamanda başarılı olmak isteyen herkes, bizi arayabilir .

- İRTİBAT :  

- Mail  okculukkulubu@hotmail.com  okculuk@kocaeliokculuk.com

***************

 ANTRENÖRÜMÜZ HAKKINDA

RIDVAN UZUNTAŞ  

Kocaeli, İzmit, TÜRKİYE

1968 yılında doğdum, beş yaşından beri ok atıyorum, 1981 yılında lisanslı olarak resmi anlamda okçuluk sporuna başladım.

1987 yılından itibaren okçuluk antrenörlüğü yapıyorum.Milli Takım Antrenörlüğü yaptım; onlarca antrenör ve milli antrenör ayrıca bir çok milli sporcu yetiştirdim . Sporcularım rekorlar kırıp ,  sayısız şampiyonluklar kazandı .

İktisat fakültesi mezunuyum.1990 yılından itibaren kadrolu okçuluk antrenörü olarak görev yapıyorum. 2016 yılından bu yana Türkiye Okçuluk Federasyonu Eğitim kurulunda görev yapmakta olup yüzlerce okçuluk antrenörüne eğitim vermekteyim. 1991 yılından bu yana da Türk-Osmanlı Okçuluk Tarihi ve olimpik bir spor dalı olan günümüzdeki   Okçuluk Sporu hakkında araştırma yapmaktayım. 

Okçuluk Türklerin ilk ata sporudur ve ben de okçuluk sporunu çok seviyorum,okçuluğun yayılıp gelişmesi için çalışıyorum, bu nedenle Türk okçuluğunu hakkettiği yere getirmek için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. 

-
 (    archery lessons for everybody   
) ;  

 

-